THN 20-4811WI
TRACO PowerTRACO Power
THN 20-4811WI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: THN 20-4811WI
Producator / Marca: TRACO Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V
Foi de date: THN 20-4811WI.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile THN 20-4811WI
Număr parc THN 20-4811WI Producător TRACO Power
Descriere DC DC CONVERTER 5V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2033 pcs Fișa cu date THN 20-4811WI.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 5V
Tensiune - Izolare 1.5kV Tensiune - Intrare (Min) 18V
Tensiune - Intrare (Max) 75V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serie THN 20WI Putere (Wați) 20W
Pachet / Caz 6-DIP Module Alte nume 1951-1703
Temperatura de Operare -40°C ~ 75°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Eficienţă 89% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 4A 18V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 4A Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
THN 20-2423
THN 20-2423
Producători: TRACO Power
Descriere: DC DC CONVERTER +/-15V
In stoc: 1612 pcs
Descarca: THN 20-2423.pdf
RFQ
Producători: TRACO Power
Descriere: DC DC CONVERTER +/-12V 20W
In stoc: 1833 pcs
Descarca: THN 20-4822.pdf
RFQ
THN 20-4813WI
THN 20-4813WI
Descriere: DC DC CONVERTER 15V
Descarca: THN 20-4813WI.pdf
Descriere: DC DC CONVERTER 24V 20W
Descarca: THN 20-4815WI.pdf
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 20W
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Descriere: DC DC CONVERTER +/-24V
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 20W
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW