THN 20-2412WI
TRACO PowerTRACO Power
THN 20-2412WI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: THN 20-2412WI
Producator / Marca: TRACO Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V
Foi de date: THN 20-2412WI.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile THN 20-2412WI
Număr parc THN 20-2412WI Producător TRACO Power
Descriere DC DC CONVERTER 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2125 pcs Fișa cu date THN 20-2412WI.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 1.5kV Tensiune - Intrare (Min) 9V
Tensiune - Intrare (Max) 36V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serie THN 20WI Putere (Wați) 20W
Pachet / Caz 6-DIP Module Alte nume 1951-2302
Temperatura de Operare -40°C ~ 75°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Eficienţă 89% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.67A 9V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 1.67A Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
THN 20-2412
THN 20-2412
Producători: TRACO Power
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 20W
In stoc: 2143 pcs
Descarca: THN 20-2412.pdf
RFQ
Producători: TRACO Power
In stoc: 1966 pcs
Descarca: THN 20-2422.pdf
RFQ
THN 20-2422WI
THN 20-2422WI
Descarca: THN 20-2422WI.pdf
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Descriere: DC DC CONVERTER +/-15V
Descriere: DC DC CONVERTER 5V
Descarca: THN 20-2411WI.pdf
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 20W
Descriere: DC DC CONVERTER 5V