THN 15-4811WI
TRACO PowerTRACO Power
THN 15-4811WI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: THN 15-4811WI
Producator / Marca: TRACO Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V
Foi de date: THN 15-4811WI.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile THN 15-4811WI
Număr parc THN 15-4811WI Producător TRACO Power
Descriere DC DC CONVERTER 5V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2215 pcs Fișa cu date THN 15-4811WI.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 5V
Tensiune - Izolare 1.6kV Tensiune - Intrare (Min) 18V
Tensiune - Intrare (Max) 75V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serie THN 15WI Putere (Wați) 15W
Pachet / Caz 6-DIP Module Alte nume 1951-2296
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Eficienţă 87% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 3A 18V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 3A Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
THN 15-4812WI
THN 15-4812WI
Producători: TRACO Power
Descriere: DC DC CONVERTER 12V
In stoc: 2065 pcs
Descarca: THN 15-4812WI.pdf
RFQ
THN 15-4811
THN 15-4811
Producători: TRACO Power
Descriere: DC DC CONVERTER 5V
In stoc: 2737 pcs
Descarca: THN 15-4811.pdf
RFQ
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 13W