THL 20-2411WI
TRACO PowerTRACO Power
THL 20-2411WI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: THL 20-2411WI
Producator / Marca: TRACO Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V
Foi de date: THL 20-2411WI.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile THL 20-2411WI
Număr parc THL 20-2411WI Producător TRACO Power
Descriere DC DC CONVERTER 5V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2029 pcs Fișa cu date THL 20-2411WI.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 5V
Tensiune - Izolare 1.5kV Tensiune - Intrare (Min) 9V
Tensiune - Intrare (Max) 36V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie THL 20WI Putere (Wați) 20W
Pachet / Caz 6-DIP Module Alte nume 1951-2270
Temperatura de Operare -40°C ~ 75°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici SCP
Eficienţă 89% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 4A 9V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 4A Aplicații ITE (Commercial)