THD 12-2411WI
TRACO PowerTRACO Power
THD 12-2411WI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: THD 12-2411WI
Producator / Marca: TRACO Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5.1V
Foi de date: THD 12-2411WI.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile THD 12-2411WI
Număr parc THD 12-2411WI Producător TRACO Power
Descriere DC DC CONVERTER 5.1V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2070 pcs Fișa cu date THD 12-2411WI.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 5.1V
Tensiune - Izolare 1.5kV Tensiune - Intrare (Min) 9V
Tensiune - Intrare (Max) 36V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie THD 12WI Putere (Wați) 12W
Pachet / Caz 24-DIP Module, 8 Leads Alte nume 1951-2250
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Eficienţă 85% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5.1V 2.4A 9V - 36V Input
Curent - Ieșire (Max) 2.4A Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
THD 12-2411
THD 12-2411
Producători: TRACO Power
Descriere: DC DC CONVERTER 5.1V
In stoc: 2303 pcs
Descarca: THD 12-2411.pdf
RFQ
Producători: TRACO Power
Descriere: DC DC CONVERTER +/-12V
In stoc: 2785 pcs
Descarca: THD 12-2422.pdf
RFQ
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 18W
THD 12-2422WI
THD 12-2422WI
Descarca: THD 12-2422WI.pdf
Descriere: DC DC CONVERTER 12V
Descarca: THD 12-2412WI.pdf
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V
Descriere: DC DC CONVERTER 15V
Descriere: DC DC CONVERTER +/-5V 12W
Descriere: DC DC CONVERTER 12V
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW