ZWS150BAF-24/R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
ZWS150BAF-24/R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ZWS150BAF-24/R
Producator / Marca: TDK-Lambda Americas, Inc.
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V 150W
Foi de date: 1.ZWS150BAF-24/R.pdf2.ZWS150BAF-24/R.pdf3.ZWS150BAF-24/R.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 782 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 782 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ZWS150BAF-24/R
Număr parc ZWS150BAF-24/R Producător TDK-Lambda Americas, Inc.
Descriere AC/DC CONVERTER 24V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 782 pcs Fișa cu date 1.ZWS150BAF-24/R.pdf2.ZWS150BAF-24/R.pdf3.ZWS150BAF-24/R.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 265 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Serie ZWS150BAF Putere (Wați) 150W
Alte nume ZWS150BAF-24R
ZWS150BAF24-R
ZWS150BAF24/R
Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 88% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 85 ~ 265 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 6.3A Aprobări CE