SPM5012T-R47M-LR
TDK CorporationTDK Corporation
SPM5012T-R47M-LR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SPM5012T-R47M-LR
Producator / Marca: TDK Corporation
Descrierea produsului FIXED IND 470NH 5.4A 23.1 MOHM
Foi de date: SPM5012T-R47M-LR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SPM5012T-R47M-LR
Număr parc SPM5012T-R47M-LR Producător TDK Corporation
Descriere FIXED IND 470NH 5.4A 23.1 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 137452 pcs Fișa cu date SPM5012T-R47M-LR.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Dimensiune / Dimensiune 0.213" L x 0.201" W (5.40mm x 5.10mm) ecranare Shielded
Serie SPM-LR Evaluări -
Q @ Freq - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Nonstandard Alte nume 445-174480-2
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Metal
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 470nH Înălțime - așezată (Max) 0.047" (1.20mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 470nH Shielded Wirewound Inductor 5.4A 23.1 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 23.1 mOhm Max Ratingul curent 5.4A
Curent - saturație 9A