SPM10040T-R68M-HZ
TDK CorporationTDK Corporation
SPM10040T-R68M-HZ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SPM10040T-R68M-HZ
Producator / Marca: TDK Corporation
Descrierea produsului FIXED IND 680NH 30A 2.67MOHM SMD
Foi de date: SPM10040T-R68M-HZ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SPM10040T-R68M-HZ
Număr parc SPM10040T-R68M-HZ Producător TDK Corporation
Descriere FIXED IND 680NH 30A 2.67MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 65272 pcs Fișa cu date SPM10040T-R68M-HZ.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.421" L x 0.394" W (10.70mm x 10.00mm)
ecranare Shielded Serie SPM-HZ
Evaluări AEC-Q200 Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 445-180233-2 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Metal Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 680nH
Înălțime - așezată (Max) 0.157" (4.00mm) Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 680nH Shielded Wirewound Inductor 30A 2.67 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 2.67 mOhm Max Ratingul curent 30A
Curent - saturație 19.5A