NLV32T-R82J-PF
TDK CorporationTDK Corporation
NLV32T-R82J-PF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NLV32T-R82J-PF
Producator / Marca: TDK Corporation
Descrierea produsului FIXED IND 820NH 450MA 650 MOHM
Foi de date: NLV32T-R82J-PF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NLV32T-R82J-PF
Număr parc NLV32T-R82J-PF Producător TDK Corporation
Descriere FIXED IND 820NH 450MA 650 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1006720 pcs Fișa cu date NLV32T-R82J-PF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ecranare Unshielded Serie NLV-PF
Evaluări - Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1210 (3225 Metric)
Alte nume 445-173078-2
NLV32T-R82J-PF-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 25.2MHz Inductanţă 820nH
Înălțime - așezată (Max) 0.094" (2.40mm) Frecventa - Self Resonant 140MHz
descriere detaliata 820nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 650 mOhm Max 1210 (3225 Metric) Rezistența DC (DCR) 650 mOhm Max
Ratingul curent 450mA Curent - saturație -