NLHV25T-R82J-PF
TDK CorporationTDK Corporation
NLHV25T-R82J-PF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NLHV25T-R82J-PF
Producator / Marca: TDK Corporation
Descrierea produsului FIXED IND 820NH 280MA 1.05 OHM
Foi de date: NLHV25T-R82J-PF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile NLHV25T-R82J-PF
Număr parc NLHV25T-R82J-PF Producător TDK Corporation
Descriere FIXED IND 820NH 280MA 1.05 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5637 pcs Fișa cu date NLHV25T-R82J-PF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
ecranare Unshielded Serie NLHV
Evaluări - Q @ Freq 40 @ 25.2MHz
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 445-3641-1 Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 25.2MHz Inductanţă 820nH
Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm) Frecventa - Self Resonant 120MHz
descriere detaliata 820nH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 1.05 Ohm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 1.05 Ohm Max
Ratingul curent 280mA Curent - saturație -