MLZ2012A3R3WTD25
TDK CorporationTDK Corporation
MLZ2012A3R3WTD25 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MLZ2012A3R3WTD25
Producator / Marca: TDK Corporation
Descrierea produsului FIXED IND 3.3UH 450MA 442 MOHM
Foi de date: MLZ2012A3R3WTD25.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MLZ2012A3R3WTD25
Număr parc MLZ2012A3R3WTD25 Producător TDK Corporation
Descriere FIXED IND 3.3UH 450MA 442 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 476684 pcs Fișa cu date MLZ2012A3R3WTD25.pdf
Tip Multilayer Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 (2012 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
ecranare Shielded Serie MLZ
Evaluări AEC-Q200 Q @ Freq -
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 0805 (2012 Metric)
Alte nume 445-16375-6 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 10MHz Inductanţă 3.3µH
Înălțime - așezată (Max) 0.041" (1.05mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 3.3µH Shielded Multilayer Inductor 450mA 442 mOhm Max 0805 (2012 Metric) Rezistența DC (DCR) 442 mOhm Max
Ratingul curent 450mA Curent - saturație 200mA