MLF1608DR10M
TDK CorporationTDK Corporation
MLF1608DR10M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MLF1608DR10M
Producator / Marca: TDK Corporation
Descrierea produsului FIXED IND 100NH 200MA 350 MOHM
Foi de date: MLF1608DR10M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MLF1608DR10M
Număr parc MLF1608DR10M Producător TDK Corporation
Descriere FIXED IND 100NH 200MA 350 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1515961 pcs Fișa cu date MLF1608DR10M.pdf
Tip Multilayer Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 (1608 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
ecranare Shielded Serie MLF
Evaluări - Q @ Freq 15 @ 25MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0603 (1608 Metric)
Alte nume 445-6233-2 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 25MHz Inductanţă 100nH
Înălțime - așezată (Max) 0.037" (0.95mm) Frecventa - Self Resonant 450MHz
descriere detaliata 100nH Shielded Multilayer Inductor 200mA 350 mOhm Max 0603 (1608 Metric) Rezistența DC (DCR) 350 mOhm Max
Ratingul curent 200mA Curent - saturație -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MLF1608DR10KTD25
MLF1608DR10KTD25
Producători: TDK Corporation
Descriere: FIXED IND 100NH 200MA 350 MOHM
In stoc: 1065905 pcs
Descarca: MLF1608DR10KTD25.pdf
RFQ
MLF1608DR10MTD25
MLF1608DR10MTD25
Producători: TDK Corporation