CS45SL2GA100J-VKA
Prezentarea produsului
Număr parc: CS45SL2GA100J-VKA
Producator / Marca: TDK Corporation
Descrierea produsului CAP CER 10PF 300V SL RADIAL
Foi de date: 1.CS45SL2GA100J-VKA.pdf2.CS45SL2GA100J-VKA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CS45SL2GA100J-VKA
Număr parc CS45SL2GA100J-VKA Producător TDK Corporation
Descriere CAP CER 10PF 300V SL RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 975692 pcs Fișa cu date 1.CS45SL2GA100J-VKA.pdf2.CS45SL2GA100J-VKA.pdf
Tensiune - evaluat 300V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură SL
Dimensiune / Dimensiune 0.276" Dia (7.00mm) Serie CS
Evaluări X1, Y2 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Temperatura de Operare -25°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Formed Leads - Kinked Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm)
Caracteristici High Voltage Rata de eșec -
descriere detaliata 10pF ±5% 300V Ceramic Capacitor SL Radial, Disc capacitanță 10pF