CLF7045T-331M-D
TDK CorporationTDK Corporation
CLF7045T-331M-D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CLF7045T-331M-D
Producator / Marca: TDK Corporation
Descrierea produsului FIXED IND 330UH 420MA 1.03 OHM
Foi de date: CLF7045T-331M-D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CLF7045T-331M-D
Număr parc CLF7045T-331M-D Producător TDK Corporation
Descriere FIXED IND 330UH 420MA 1.03 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 172089 pcs Fișa cu date CLF7045T-331M-D.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Dimensiune / Dimensiune 0.283" L x 0.272" W (7.20mm x 6.90mm) ecranare Shielded
Serie CLF-D Evaluări AEC-Q200
Q @ Freq - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Nonstandard Alte nume 445-9566-2
CLF7045T331MD
Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 330µH Înălțime - așezată (Max) 0.177" (4.50mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 330µH Shielded Wirewound Inductor 420mA 1.236 Ohm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 1.236 Ohm Max Ratingul curent 420mA
Curent - saturație 490mA