CLF10040T-331M-D
TDK CorporationTDK Corporation
CLF10040T-331M-D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CLF10040T-331M-D
Producator / Marca: TDK Corporation
Descrierea produsului FIXED IND 330UH 530MA 860 MOHM
Foi de date: CLF10040T-331M-D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
1600 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CLF10040T-331M-D
Număr parc CLF10040T-331M-D Producător TDK Corporation
Descriere FIXED IND 330UH 530MA 860 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 126449 pcs Fișa cu date CLF10040T-331M-D.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Dimensiune / Dimensiune 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm) ecranare Shielded
Serie CLF-D Evaluări AEC-Q200
Q @ Freq - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Nonstandard Alte nume 445-9608-2
CLF10040T331MD
Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 330µH Înălțime - așezată (Max) 0.161" (4.10mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 330µH Shielded Wirewound Inductor 530mA 1.032 Ohm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 1.032 Ohm Max Ratingul curent 530mA
Curent - saturație 700mA