CK45-R3FD272K-NR
TDK CorporationTDK Corporation
CK45-R3FD272K-NR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CK45-R3FD272K-NR
Producator / Marca: TDK Corporation
Descrierea produsului CAP CER 2700PF 3KV RADIAL
Foi de date: CK45-R3FD272K-NR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CK45-R3FD272K-NR
Număr parc CK45-R3FD272K-NR Producător TDK Corporation
Descriere CAP CER 2700PF 3KV RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2843 pcs Fișa cu date CK45-R3FD272K-NR.pdf
Tensiune - evaluat 3000V (3kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură R
Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm) Serie CK45-RR
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume 445-2772
Temperatura de Operare -25°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Straight
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm) Caracteristici High Voltage, Low Dissipation Factor
Rata de eșec - descriere detaliata 2700pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc
capacitanță 2700pF Aplicații General Purpose