RP2012T-R82-G
SusumuSusumu
RP2012T-R82-G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP2012T-R82-G
Producator / Marca: Susumu
Descrierea produsului RES 0.82 OHM 2% 1/3W 0805
Foi de date: 1.RP2012T-R82-G.pdf2.RP2012T-R82-G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RP2012T-R82-G
Număr parc RP2012T-R82-G Producător Susumu
Descriere RES 0.82 OHM 2% 1/3W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4461 pcs Fișa cu date 1.RP2012T-R82-G.pdf2.RP2012T-R82-G.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură 0/ +350ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie RP Rezistenţă 820 mOhms
Putere (Wați) 0.333W, 1/3W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.020" (0.50mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 820 mOhms ±2% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Metal Film Compoziţie Metal Film