RP2012T-4R7-F
SusumuSusumu
RP2012T-4R7-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RP2012T-4R7-F
Producator / Marca: Susumu
Descrierea produsului RES SMD 4.7 OHM 1% 1/3W 0805
Foi de date: 1.RP2012T-4R7-F.pdf2.RP2012T-4R7-F.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RP2012T-4R7-F
Număr parc RP2012T-4R7-F Producător Susumu
Descriere RES SMD 4.7 OHM 1% 1/3W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3266 pcs Fișa cu date 1.RP2012T-4R7-F.pdf2.RP2012T-4R7-F.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură 0/ +350ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie RP Rezistenţă 4.7 Ohms
Putere (Wați) 0.333W, 1/3W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume RP20T4.7FTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.020" (0.50mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 4.7 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Metal Film