RL0816S-2R2-F
SusumuSusumu
RL0816S-2R2-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RL0816S-2R2-F
Producator / Marca: Susumu
Descrierea produsului RES SMD 2.2 OHM 1% 1/5W 0603
Foi de date: 1.RL0816S-2R2-F.pdf2.RL0816S-2R2-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RL0816S-2R2-F
Număr parc RL0816S-2R2-F Producător Susumu
Descriere RES SMD 2.2 OHM 1% 1/5W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1499345 pcs Fișa cu date 1.RL0816S-2R2-F.pdf2.RL0816S-2R2-F.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură 0/ +200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie RL Rezistenţă 2.2 Ohms
Putere (Wați) 0.2W, 1/5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume 408-1432-2
RL0816S-2R2-F-ND
RL0816S2R2F
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 2.2 Ohms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thin Film