RL0510S-2R2-F
SusumuSusumu
RL0510S-2R2-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RL0510S-2R2-F
Producator / Marca: Susumu
Descrierea produsului RES SMD 2.2 OHM 1% 1/6W 0402
Foi de date: 1.RL0510S-2R2-F.pdf2.RL0510S-2R2-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RL0510S-2R2-F
Număr parc RL0510S-2R2-F Producător Susumu
Descriere RES SMD 2.2 OHM 1% 1/6W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 235981 pcs Fișa cu date 1.RL0510S-2R2-F.pdf2.RL0510S-2R2-F.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură 0/ +200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie RL Rezistenţă 2.2 Ohms
Putere (Wați) 0.167W, 1/6W ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume RL05S2.2FDKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.018" (0.45mm) Caracteristici Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 2.2 Ohms ±1% 0.167W, 1/6W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thin Film