RG2012V-331-W-T5
SusumuSusumu
RG2012V-331-W-T5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RG2012V-331-W-T5
Producator / Marca: Susumu
Descrierea produsului RES SMD 330 OHM 0.05% 1/8W 0805
Foi de date: RG2012V-331-W-T5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RG2012V-331-W-T5
Număr parc RG2012V-331-W-T5 Producător Susumu
Descriere RES SMD 330 OHM 0.05% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 84529 pcs Fișa cu date RG2012V-331-W-T5.pdf
Toleranţă ±0.05% Coeficientul de temperatură ±5ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie RG Rezistenţă 330 Ohms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.020" (0.50mm)
Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 330 Ohms ±0.05% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film Compoziţie Thin Film