RG2012P-2152-B-T5
SusumuSusumu
RG2012P-2152-B-T5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RG2012P-2152-B-T5
Producator / Marca: Susumu
Descrierea produsului RES SMD 21.5K OHM 0.1% 1/8W 0805
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RG2012P-2152-B-T5
Număr parc RG2012P-2152-B-T5 Producător Susumu
Descriere RES SMD 21.5K OHM 0.1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1619539 pcs Fișa cu date
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.125W, 1/8W
Tensiune - Defalcare 0805 Grosime (Max) ±25ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie RG
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 0805 (2012 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului RG2012P-2152-B-T5 Înălțime - așezată (Max) 0.020" (0.50mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 lui FIFO 2
Descriere extinsă 21.5k Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.1%
Descriere RES SMD 21.5K OHM 0.1% 1/8W 0805 Acoperire, Tipul carcasei Thin Film