PCMC042T-1R0MN
SusumuSusumu
PCMC042T-1R0MN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PCMC042T-1R0MN
Producator / Marca: Susumu
Descrierea produsului FIXED IND 1UH 3.8A 36 MOHM SMD
Foi de date: 1.PCMC042T-1R0MN.pdf2.PCMC042T-1R0MN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PCMC042T-1R0MN
Număr parc PCMC042T-1R0MN Producător Susumu
Descriere FIXED IND 1UH 3.8A 36 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4795 pcs Fișa cu date 1.PCMC042T-1R0MN.pdf2.PCMC042T-1R0MN.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
ecranare Unshielded Serie PCMC
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 408-1361-2 Temperatura de Operare -
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 1µH
Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 1µH Unshielded Inductor 3.8A 36 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 36 mOhm Max
Ratingul curent 3.8A Curent - saturație 8.5A