KRL3264-C-R012-F-T1
SusumuSusumu
KRL3264-C-R012-F-T1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KRL3264-C-R012-F-T1
Producator / Marca: Susumu
Descrierea produsului RES 0.012 OHM 1% 1W 3264
Foi de date: 1.KRL3264-C-R012-F-T1.pdf2.KRL3264-C-R012-F-T1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KRL3264-C-R012-F-T1
Număr parc KRL3264-C-R012-F-T1 Producător Susumu
Descriere RES 0.012 OHM 1% 1W 3264 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 471905 pcs Fișa cu date 1.KRL3264-C-R012-F-T1.pdf2.KRL3264-C-R012-F-T1.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 3264 Dimensiune / Dimensiune 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serie KRL Rezistenţă 12 mOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric) Alte nume KRL3264CR012FT1
KRL32C.012TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 12 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil