KRL3216T4A-M-R068-F-T5
SusumuSusumu
KRL3216T4A-M-R068-F-T5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KRL3216T4A-M-R068-F-T5
Producator / Marca: Susumu
Descrierea produsului RES 0.068 OHM 1W 1206 WIDE
Foi de date: KRL3216T4A-M-R068-F-T5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KRL3216T4A-M-R068-F-T5
Număr parc KRL3216T4A-M-R068-F-T5 Producător Susumu
Descriere RES 0.068 OHM 1W 1206 WIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 311128 pcs Fișa cu date KRL3216T4A-M-R068-F-T5.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±35ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serie KRL Rezistenţă 68 mOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense Rata de eșec -
descriere detaliata 68 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Compoziţie Metal Foil