KRL1220E-M-R270-F-T5
SusumuSusumu
KRL1220E-M-R270-F-T5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KRL1220E-M-R270-F-T5
Producator / Marca: Susumu
Descrierea produsului RES 0.27 OHM 1% 1/2W 0805
Foi de date: 1.KRL1220E-M-R270-F-T5.pdf2.KRL1220E-M-R270-F-T5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KRL1220E-M-R270-F-T5
Număr parc KRL1220E-M-R270-F-T5 Producător Susumu
Descriere RES 0.27 OHM 1% 1/2W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1368048 pcs Fișa cu date 1.KRL1220E-M-R270-F-T5.pdf2.KRL1220E-M-R270-F-T5.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie KRL Rezistenţă 270 mOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 408-1561-2
KRL1220EMR270FT5
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 270 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil