KRL11050-C-R006-F-T1
SusumuSusumu
KRL11050-C-R006-F-T1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KRL11050-C-R006-F-T1
Producator / Marca: Susumu
Descrierea produsului RES 0.006 OHM 5W 4320 WIDE
Foi de date: 1.KRL11050-C-R006-F-T1.pdf2.KRL11050-C-R006-F-T1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KRL11050-C-R006-F-T1
Număr parc KRL11050-C-R006-F-T1 Producător Susumu
Descriere RES 0.006 OHM 5W 4320 WIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 98562 pcs Fișa cu date 1.KRL11050-C-R006-F-T1.pdf2.KRL11050-C-R006-F-T1.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 11050 Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.433" W (5.00mm x 11.00mm)
Serie KRL Rezistenţă 6 mOhms
Putere (Wați) 5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Wide 4320 (11050 Metric), 2043 Alte nume KRL11C.006TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 6 mOhms ±1% 5W Chip Resistor Wide 4320 (11050 Metric), 2043 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil