HTC0603-1E-R25-T35-L5
SusumuSusumu
HTC0603-1E-R25-T35-L5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HTC0603-1E-R25-T35-L5
Producator / Marca: Susumu
Descrierea produsului CAP THIN FILM 0.25PF 25V 0201
Foi de date: HTC0603-1E-R25-T35-L5.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HTC0603-1E-R25-T35-L5
Număr parc HTC0603-1E-R25-T35-L5 Producător Susumu
Descriere CAP THIN FILM 0.25PF 25V 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4447 pcs Fișa cu date HTC0603-1E-R25-T35-L5.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±0.035pF
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie HTC
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0201 (0603 Metric)
Alte nume 408-1053-2 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.012" (0.31mm)
Caracteristici General Purpose descriere detaliata 0.25pF Thin Film Capacitor 25V 0201 (0603 Metric)
capacitanță 0.25pF