KD1204PFB1
SunonSunon
Sunon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KD1204PFB1
Producator / Marca: Sunon
Descrierea produsului FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
Foi de date: KD1204PFB1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KD1204PFB1
Număr parc KD1204PFB1 Producător Sunon
Descriere FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5648 pcs Fișa cu date KD1204PFB1.pdf
Lăţime 10.50mm Greutate 0.034 lb (15.42g)
Intervalul de tensiune 5 ~ 13.8VDC Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.190 in H2O (47.3 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 40mm L x 40mm H Serie KD
RPM 8400 RPM Putere (Wați) 1.40W
Alte nume K1240PFH14---RG
KD1204PFB1 H.M
KD1204PFB1 H.M-ND
KD1204PFB1H.M
Q2485470
Temperatura de Operare 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Zgomot 34.4 dB(A) Material - cadru Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT) Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Caracteristici - Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.120A Tip rulant Ball