CR75-331KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CR75-331KC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CR75-331KC
Producator / Marca: Sumida Corporation
Descrierea produsului FIXED IND 330UH 400MA 1.26 OHM
Foi de date: CR75-331KC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile CR75-331KC
Număr parc CR75-331KC Producător Sumida Corporation
Descriere FIXED IND 330UH 400MA 1.26 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3934 pcs Fișa cu date CR75-331KC.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
ecranare Unshielded Serie CR75
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 308-1255-2
CR75331KC
Temperatura de Operare -30°C ~ 100°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 330µH
Înălțime - așezată (Max) 0.217" (5.50mm) Frecventa - Self Resonant 4.3MHz
descriere detaliata 330µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 1.26 Ohm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 1.26 Ohm Max
Ratingul curent 400mA Curent - saturație -