CLQ61NP-331MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CLQ61NP-331MC
Producator / Marca: Sumida Corporation
Descrierea produsului FIXED IND 330UH 70MA 7.15 OHM
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CLQ61NP-331MC
Număr parc CLQ61NP-331MC Producător Sumida Corporation
Descriere FIXED IND 330UH 70MA 7.15 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 145952 pcs Fișa cu date
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune -
ecranare Unshielded Serie CLQ61
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz -
Temperatura de Operare - Tipul de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanţă 330µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 330µH Unshielded Inductor 70mA 7.15 Ohm Max Rezistența DC (DCR) 7.15 Ohm Max
Ratingul curent 70mA Curent - saturație -