CDRH4D29LDNP-4R7PC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDRH4D29LDNP-4R7PC
Producator / Marca: Sumida Corporation
Descrierea produsului FIXED IND 4.7UH 2.8A 35.4 MOHM
Foi de date: CDRH4D29LDNP-4R7PC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDRH4D29LDNP-4R7PC
Număr parc CDRH4D29LDNP-4R7PC Producător Sumida Corporation
Descriere FIXED IND 4.7UH 2.8A 35.4 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 199768 pcs Fișa cu date CDRH4D29LDNP-4R7PC.pdf
Tip - Toleranţă ±25%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
ecranare Shielded Serie CDRH4D29/LD
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 4.7µH Înălțime - așezată (Max) 0.118" (3.00mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 4.7µH Shielded Inductor 2.8A 35.4 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 35.4 mOhm Max Ratingul curent 2.8A
Curent - saturație 1.3A