CDRH4D18CLDNP-101PC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH4D18CLDNP-101PC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDRH4D18CLDNP-101PC
Producator / Marca: Sumida Corporation
Descrierea produsului FIXED IND 100UH 350MA 962 MOHM
Foi de date: CDRH4D18CLDNP-101PC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDRH4D18CLDNP-101PC
Număr parc CDRH4D18CLDNP-101PC Producător Sumida Corporation
Descriere FIXED IND 100UH 350MA 962 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 115723 pcs Fișa cu date CDRH4D18CLDNP-101PC.pdf
Tip - Toleranţă ±25%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
ecranare Shielded Serie CDRH4D18C
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 308-2017-6 Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 100µH
Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 100µH Shielded Inductor 350mA 962 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 962 mOhm Max
Ratingul curent 350mA Curent - saturație 200mA