CDH80D48NP-331KC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDH80D48NP-331KC
Producator / Marca: Sumida Corporation
Descrierea produsului WIREWOUND INDUCTOR
Foi de date: CDH80D48NP-331KC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDH80D48NP-331KC
Număr parc CDH80D48NP-331KC Producător Sumida Corporation
Descriere WIREWOUND INDUCTOR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 53384 pcs Fișa cu date CDH80D48NP-331KC.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.331" L x 0.315" W (8.40mm x 8.00mm)
ecranare Unshielded Serie CDH80D48
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 308-2388-1 Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 330µH
Înălțime - așezată (Max) 0.197" (5.00mm) Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 330µH Unshielded Wirewound Inductor 570mA 1 Ohm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 1 Ohm Max Ratingul curent 570mA
Curent - saturație 580mA