CDEP105MENP-1R2PC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDEP105MENP-1R2PC
Producator / Marca: Sumida Corporation
Descrierea produsului FIXED IND 1.2UH 13.5A 4.76 MOHM
Foi de date: CDEP105MENP-1R2PC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDEP105MENP-1R2PC
Număr parc CDEP105MENP-1R2PC Producător Sumida Corporation
Descriere FIXED IND 1.2UH 13.5A 4.76 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 46996 pcs Fișa cu date CDEP105MENP-1R2PC.pdf
Tip - Toleranţă ±25%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
ecranare Shielded Serie CDEP105ME
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Metal Composite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 1.2µH Înălțime - așezată (Max) 0.217" (5.50mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 1.2µH Shielded Inductor 13.5A 4.76 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 4.76 mOhm Max Ratingul curent 13.5A
Curent - saturație 21.2A