CDC4D20NP-182KC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDC4D20NP-182KC
Producator / Marca: Sumida Corporation
Descrierea produsului FIXED IND 1.8MH 55MA 27.1 OHM
Foi de date: CDC4D20NP-182KC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDC4D20NP-182KC
Număr parc CDC4D20NP-182KC Producător Sumida Corporation
Descriere FIXED IND 1.8MH 55MA 27.1 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 260063 pcs Fișa cu date CDC4D20NP-182KC.pdf
Tip - Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm)
ecranare Unshielded Serie CDC4D20
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 1.8mH Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 1.8mH Unshielded Inductor 55mA 27.1 Ohm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 27.1 Ohm Max Ratingul curent 55mA
Curent - saturație 65mA