CD73NP-390MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD73NP-390MC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD73NP-390MC
Producator / Marca: Sumida Corporation
Descrierea produsului FIXED IND 39UH 740MA 217 MOHM
Foi de date: CD73NP-390MC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD73NP-390MC
Număr parc CD73NP-390MC Producător Sumida Corporation
Descriere FIXED IND 39UH 740MA 217 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 235516 pcs Fișa cu date CD73NP-390MC.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
ecranare Unshielded Serie CD73
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -30°C ~ 100°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 2.52MHz
Inductanţă 39µH Înălțime - așezată (Max) 0.157" (4.00mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 39µH Unshielded Inductor 740mA 217 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 217 mOhm Max Ratingul curent 740mA