CD43NP-560KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD43NP-560KC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD43NP-560KC
Producator / Marca: Sumida Corporation
Descrierea produsului FIXED IND 56UH 420MA 937 MOHM
Foi de date: CD43NP-560KC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD43NP-560KC
Număr parc CD43NP-560KC Producător Sumida Corporation
Descriere FIXED IND 56UH 420MA 937 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 148249 pcs Fișa cu date CD43NP-560KC.pdf
Tip - Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
ecranare Unshielded Serie CD43
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 2.52MHz
Inductanţă 56µH Înălțime - așezată (Max) 0.138" (3.50mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 56µH Unshielded Inductor 420mA 937 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 937 mOhm Max Ratingul curent 420mA