252012CDMCCDS-2R2MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 252012CDMCCDS-2R2MC
Producator / Marca: Sumida Corporation
Descrierea produsului FIXED IND 2.2UH 2A 113MOHM SMD
Foi de date: 252012CDMCCDS-2R2MC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 252012CDMCCDS-2R2MC
Număr parc 252012CDMCCDS-2R2MC Producător Sumida Corporation
Descriere FIXED IND 2.2UH 2A 113MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 582919 pcs Fișa cu date 252012CDMCCDS-2R2MC.pdf
Tip Molded Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor 1008 Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
ecranare Shielded Serie 252012CDMCC/DS
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1008 (2520 Metric)
Alte nume 308-2591-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Metal Frecventa de inductie - test 1MHz
Inductanţă 2.2µH Înălțime - așezată (Max) 0.047" (1.20mm)
Frecventa - Self Resonant - Caracteristici -
descriere detaliata 2.2µH Shielded Molded Inductor 2A 113 mOhm Max 1008 (2520 Metric) Rezistența DC (DCR) 113 mOhm Max
Ratingul curent 2A Curent - saturație 2.8A