177CDMCCDS-2R2MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 177CDMCCDS-2R2MC
Producator / Marca: Sumida Corporation
Descrierea produsului FIXED IND 2.2UH 31.2A 2.65MOHM
Foi de date: 177CDMCCDS-2R2MC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 177CDMCCDS-2R2MC
Număr parc 177CDMCCDS-2R2MC Producător Sumida Corporation
Descriere FIXED IND 2.2UH 31.2A 2.65MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 44842 pcs Fișa cu date 177CDMCCDS-2R2MC.pdf
Tip Molded Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor SMD Dimensiune / Dimensiune 0.675" L x 0.675" W (17.15mm x 17.15mm)
ecranare Shielded Serie 177CDMCC/DS
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 308-2582-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Metal Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 2.2µH Înălțime - așezată (Max) 0.276" (7.00mm)
Frecventa - Self Resonant - Caracteristici -
descriere detaliata 2.2µH Shielded Molded Inductor 31.2A 2.65 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 2.65 mOhm Max
Ratingul curent 31.2A Curent - saturație 40.8A