0630CDMCDDS-2R5MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0630CDMCDDS-2R5MC
Producator / Marca: Sumida Corporation
Descrierea produsului FIXED IND 2.5UH
Foi de date: 0630CDMCDDS-2R5MC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0630CDMCDDS-2R5MC
Număr parc 0630CDMCDDS-2R5MC Producător Sumida Corporation
Descriere FIXED IND 2.5UH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 251949 pcs Fișa cu date 0630CDMCDDS-2R5MC.pdf
Tip Molded Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor SMD Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
ecranare Shielded Serie 0630CDMC/DS
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 0630CDMCDDS-2R5MC-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Metal Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 2.5µH
Înălțime - așezată (Max) 0.118" (3.00mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 2.5µH Shielded Molded Inductor Nonstandard Rezistența DC (DCR) -