RSC65DRTH-S93
Prezentarea produsului
Număr parc: RSC65DRTH-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 130POS .100
Foi de date: RSC65DRTH-S93.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RSC65DRTH-S93
Număr parc RSC65DRTH-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 130POS .100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3906 pcs Fișa cu date RSC65DRTH-S93.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 65
Numărul de poziții 130 Tipul de montare Through Hole
Gen Female Flansa Caracteristică Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Contactați Finish Gold Culoare Green
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)