RSC28DRES-S93
Prezentarea produsului
Număr parc: RSC28DRES-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
Foi de date: RSC28DRES-S93.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RSC28DRES-S93
Număr parc RSC28DRES-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6343 pcs Fișa cu date RSC28DRES-S93.pdf
terminare Solder Eyelet(s) Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 28
Numărul de poziții 56 Tipul de montare Panel Mount
Gen Female Flansa Caracteristică Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Contactați Finish Gold Culoare Green
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)