RSC08DRTS-S93
Prezentarea produsului
Număr parc: RSC08DRTS-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100
Foi de date: RSC08DRTS-S93.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RSC08DRTS-S93
Număr parc RSC08DRTS-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12023 pcs Fișa cu date RSC08DRTS-S93.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 8
Numărul de poziții 16 Tipul de montare Through Hole
Gen Female Flansa Caracteristică Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Contactați Finish Gold Culoare Green
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RSC08DRTN-S93
RSC08DRTN-S93
Producători: Sullins Connector Solutions
Descriere: CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100
In stoc: 11070 pcs
Descarca: RSC08DRTN-S93.pdf
RFQ
RSC08DRTS
RSC08DRTS