RSC07DRYI-S93
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RSC07DRYI-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
Foi de date: RSC07DRYI-S93.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RSC07DRYI-S93
Număr parc RSC07DRYI-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12493 pcs Fișa cu date RSC07DRYI-S93.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 7
Numărul de poziții 14 Tipul de montare Through Hole
Gen Female Flansa Caracteristică Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40
Caracteristici - Tip de contact Full Bellows
Materiale de contact Phosphor Bronze Contactați Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contactați Finish Gold Culoare Green
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)