RCC44HEYI
Prezentarea produsului
Număr parc: RCC44HEYI
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100
  • Mesaj
Specificațiile RCC44HEYI
Număr parc RCC44HEYI Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10112 pcs Fișa cu date
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Single Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții / Bay / Row -
Numărul de poziții 44 Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Gen Female
Flansa Caracteristică Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 Caracteristici -
Grosimea cardului 0.062" (1.57mm)