RCB50DHFT
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RCB50DHFT
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Foi de date: 1.RCB50DHFT.pdf2.RCB50DHFT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RCB50DHFT
Număr parc RCB50DHFT Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5826 pcs Fișa cu date 1.RCB50DHFT.pdf2.RCB50DHFT.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.050" (1.27mm)
ambalare Tube Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 50
Numărul de poziții 100 Tipul de montare Surface Mount
Gen Female Flansa Caracteristică Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40
Caracteristici - Tip de contact Hairpin Bellows
Materiale de contact Phosphor Bronze Contactați Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contactați Finish Gold Culoare Black
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.062" (1.57mm)