PZC18SBEN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PZC18SBEN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PZC18SBEN
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100 SINGL R/A 18POS
Foi de date: PZC18SBEN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile PZC18SBEN
Număr parc PZC18SBEN Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100 SINGL R/A 18POS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5268 pcs Fișa cu date PZC18SBEN.pdf
Serie - Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Alte nume S1151-18
Temperatura de Operare - Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 18
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Materialul de izolație Thermoplastic, Polyester Înălțimea izolației 0.140" (3.56mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 18 position 0.100" (2.54mm) Ratingul curent 3A
Tip de contact Male Pin Contact Formă Square
Materiale de contact Copper Alloy Lungime de contact - Postare 0.520" (13.21mm)
Lungimea contactului - împerecherea 0.230" (5.84mm) Contactați Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)