PTC35SFCN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PTC35SFCN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PTC35SFCN
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100 SINGL STR 35POS
Foi de date: PTC35SFCN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile PTC35SFCN
Număr parc PTC35SFCN Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100 SINGL STR 35POS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3584 pcs Fișa cu date PTC35SFCN.pdf
Serie - Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.738" (18.75mm) Alte nume S1232-35
Temperatura de Operare - Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 35
Tipul de montare Through Hole Material Inflamabilitate UL94 V-0
Materialul de izolație Thermoplastic, Polyester Înălțimea izolației 0.100" (2.54mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Through Hole 35 position 0.100" (2.54mm) Ratingul curent 3A
Tip de contact Male Pin Contact Formă Square
Materiale de contact Copper Alloy Lungime de contact - Postare 0.320" (8.13mm)
Lungimea contactului - împerecherea 0.318" (8.08mm) Contactați Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)