PTC29SBAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PTC29SBAN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PTC29SBAN
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN HEADER .100 SINGL R/A 29POS
Foi de date: PTC29SBAN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile PTC29SBAN
Număr parc PTC29SBAN Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN HEADER .100 SINGL R/A 29POS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3706 pcs Fișa cu date PTC29SBAN.pdf
Serie - Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Alte nume S1112-29
Temperatura de Operare - Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 29
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Materialul de izolație Thermoplastic, Polyester Înălțimea izolației 0.140" (3.56mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 29 position 0.100" (2.54mm) Ratingul curent 3A
Tip de contact Male Pin Contact Formă Square
Materiale de contact Copper Alloy Lungime de contact - Postare 0.120" (3.05mm)
Lungimea contactului - împerecherea 0.230" (5.84mm) Contactați Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)